چراغ سقفی - چراغ سیلندری

انواع چراغ سیلندری – خرید چراغ سیلندری

چراغ سیلندری – خرید چراغ سیلندری

چراغ‌های سیلندری از یک مدل نور دقیق فیزیکی پیروی می‌کنند و شدت نور با مربع معکوس فاصله تا نور کاهش می‌یابد. به عنوان مثال، زمانی که نور دو برابر دورتر از آن باشد، سطحی نیمی از آن روشن است. قوانین تابش نور مبتنی بر قوانین فیزیک است، با افزایش حجم نور، شدت آن نیز افزایش می‌یابد. افزایش اندازه نور نسبت به مدلی که بر آن تأثیر می گذارد (معمولا بدنه ی چراغ دکوراتیو )، میزان گسترش سایه را نیز افزایش می دهد.

چراغ سیلندری – زیبایی شناسی معماری

از دیدگاه زیبایی شناسی، فقط به این دلیل که یک لامپ اتاق را روشن می کند به این معنی نیست که باید مرکز توجه باشد.

این مدل نور سطحی و استوانه‌ای ساده است و برای جلب توجه در یک اتاق خود را فریاد نمی‌زند. بنابراین، فضای کافی برای برجسته کردن دکوراسیون‌های معماری یا مبلمان مجلل بوجود می آید. همچنین در مورد تداخل رنگ‌ها یا طرح‌ها مشکلی ایجاد نمیکند.

خرید چراغ سیلندری
خرید چراغ سیلندری
سفارش این محصول

خرید چراغ سیلندری مقرون به صرفه است …

چراغ توکار COB LED سیلندری از انواع چراغ های مقرون به صرفه است. این چراغ نوری با بهره بالا تولید می کند و رنگ ال ای دی ( سفید یا آفتابی ) در این چراغ متناسب با نیاز مشتری قابل انتخاب است. بنابراین می توان با ترکیب هر دو رنگ نیز از نور مطلوب تری بهره برد.

همچنین این چراغ ها به دلیل داشتن شکل ظاهری زیبا می توانند هم به عنوان المان تامین کننده نور و هم به عنوان عنصر مهمی در نورپردازی و تزئین فضا مورد استفاده قرار گیرند.

لامپ های هالوژن قدیمی بسیار نور خوبی دارند اما برای روشن شدن به ترانس نیاز دارند. مصرف بالای برق و گرمای زیاد باعث ضعیف شدن آنها در برابر چراغهای سقفی ال ی دی شده است. ال ای دی های سیلندری COB توکار بهترین گزینه برای جایگزینی با لامپهای هالوژنی است. از جمله محاسن و مزایای این ال ای دی ها می‌توان به گارانتی داشتن، طول عمر استاندارد 15000 ساعت داشتن و بهره نوری 95 لومن اشاره کرد.

این نوع  چراغ سیلندری LED و تمام ال ای دی ها مشابه را می‌توان میلیون ها بار روشن و خاموش کرد و این موضوع هیچ تاثیر منفی بر طول عمر لامپ نمی‌گذارد و این اندیشه اشتباه است که در میان مردم رواج پیدا کرده است. بلکه طول عمر به مدت زمان روشن بودنشان بستگی دارد.

برای خرید میتوانید به دی جی کالا یا ایمالز نیز مراجعه کنید. در صورت عدم موجودی دیجیکالا با کارشناسان میرولوکس تماس بگیرید . (خرید مستقیم)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا