چراغ دانلایت

خرید چراغ ساختمانی و چراغ ساختمان

چراغ ساختمانی دانلایت

چراغ ساختمان دانلایت، لامپی است که درون سقف قرار می‌گیرد و کاملاً در آن احاطه می‌شود. این چراغ‌ها نور را به‌صورت پرتو باریکی به طرف پایین ساطع می‌کند. از انواع دان لایت برای تأمین لایه نوری در معماری فضای داخلی استفاده می‌کنند. زمانی که چراغ‌ها روشن می‌شود، محل نصب آن‌ها مثل نقاطی درخشنده به نظر می‌رسد. این ویژگی منحصربه‌فرد در چراغ دانلایت، باعث محبوب‌شدن آن برای خرید چراغ ساختمان است.

استفاده از چراغ ساختمانی دانلایت‌ می‌تواند یک انتخاب عالی برای نورپردازی خانه باشد. می‌توانید از آن در هر بخش از فضای خانه استفاده کنید. این چراغ‌ها در اتاق‌خواب، حمام، آشپزخانه و حتی در زیر کابینت‌های آشپزخانه نصب می‌شود. از دیگر ویژگی‌های چراغ‌های دانلایت می‌توانیم به ترکیب‌پذیری آن‌ها با دیگر چراغ‌ها و اجزاء دکوراسیون خانه اشاره کنیم. برای خرید چراغ ساختمانی به سایت ما مراجعه کنید .

چراغ ساختمان از نوع دیواری

چراغ ساختمانی دیواری به دلیل ظاهر و شکلی که دارد مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. استفاده از انواع چراغ های دیواری به عنوان وسیله تزئینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد; از آنجایی که به دلیل ظاهر متفاوت و خاص خود می تواند گزینه ی مناسب برای نورپردازی باشد، ویژگی تزئینی متفاوتی را نیز به نمایش می گذارد. با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات نورپردازی خاص امروزه می توانید به طور موثر از انواع چراغ ساختمانی دیواری برای انواع مختلف و گسترده سبک های دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

نور با زاویه و شدت نور مرتبط است که می تواند کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار دهد. نوع زاویه ای که برای نور انتخاب می کنید باید در نظر گرفته شود. چراغ دیواری یکی از لامپ هایی است که می توانید برای نمای بیرونی و داخلی خانه به طور موثر از آن استفاده کنید. البته با توجه به ظاهر و فرم خاص آن باید قیمت های مختلفی را برای خرید اینترنتی چراغ دیواری در نظر بگیرید.

چراغ دکوراتیو

خرید چراغ ساختمانی ریسه

چراغ ساختمانی ریسه یک نوار به همراه تعدادی لامپ است که یک مدار الکتریکی این لامپ هارا به هم متصل میکند. از این نوع تجهیزات روشنایی بیشتر به عنوان نور مخفی استفاده می شود. برای آشنایی با انواع ریسه و کاربرد ریسه در نورپردازی و همچنین برای خرید چراغ ساختمان مدل ریسه نواری می توانید به سایت میرولوکس مراجعه کنید.

ریسه ها به علت محفظه لاستیکی شکل یا سیم اتصال، انعطاف پذیری بالایی دارند. در گذشته، این نوع تجهیزات اغلب در اعیاد و جشن های مختلف مورد استفاده قرار می گرفت اما امروزه نسل جدید آنها، یعنی ریسه نواری جایگزین ریسه لامپ بزرگ شده است.

چراغ ساختمانی ریسه

چراغ ساختمان مدل والواشر

چراغ ساختمانی وال واشر را در تعداد انبوه می توان به عنوان یک پروژکتور LED در نظر گرفت که عمدتا به صورت خطی موجود هستند و بر روی نمای داخلی یا خارجی ساختمان نور می تابانند. جهت نور، زاویه تابش و شدت آن نیز قابل تغییر و کنترل می باشد. . این چراغ ها در انواع تک رنگ با قابلیت ایجاد نور سفید یا رنگی (قرمز، آبی، سبز، زرد، بنفش و …) و در انواع وال واشر RGB یا هفت رنگ می شوند. برخی از انواع وال واشر به نام RGBW طیف کاملی از رنگ ها را دارا هستند، به گونه ای که می توانند در یک زمان هم نور سفید و هم نورهای رنگی کامل را ایجاد کنند. برای مشاهده ی راهنمای نورپردازی نما کلیک کنید.

همچنین بنا به کاربرد در یک پروژه امکان تولید سفارشی این پروژکتورها در ابعاد مختلف و با توان های متفاوت وجود دارد و همین موضوع باعث می شود تا استفاده از وال واشر در صنعت نورپردازی ساختمان و دکوراسیون با استقبال زیادی مواجه شود.

خصوصیات و ویژگی های خوب این محصول باعث شده است تا بتوان از این مدل چراغ ساختمان برای انواع تزیینات مرتبط با نورپردازی خارجی و داخلی یک ساختمان استفاده نمود. از والواشر می توان در زاویه های مختلف برای تاباندن نور تزیینی استفاده کرد و به وسیله آن بر روی نما ، سایه روشن های زیبایی را به وجود آورد. با توجه به نوع آن ها میزان پرتاب نور متفاوت می باشد و اینکه از چه نوعی از وال واشر استفاده نمایید ، کاملا بستگی به هدف شما و نورپردازی مورد انتظارتان دارد.

خرید چراغ ساختمانی والواشر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا